ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

"Vides pakalpojumu grupas" klientiem par eglīšu izvešanu Liepājā nav jāmaksā

04.01.2019

Noslēdzoties Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas svinībām, ikvienam Liepājas iedzīvotājam kļūst aktuāls jautājums – kā rīkoties ar svētku eglīti un egļu zariem? "Vides pakalpojumu grupa" šogad atradusi iespēju saviem klientiem Liepājas Dienvidu daļā izvest svētku eglītes bez maksas.

Gan daudzdzīvokļu namu, gan privātmāju iedzīvotāji aicināti eglītes novietot blakus sadzīves atkritumu konteineram vai konteineru novietnei, nevis mest konteinerā. "Vides pakalpojumu grupa" nodrošinās to savākšanu tuvākajā atkritumu izvešanas dienā saskaņā ar grafiku. Tāpēc eglīšu izvešana nav atsevišķi jāpiesaka.

"Lūdzam liepājniekus nekādā gadījumā nemest eglītes atkritumu konteineros, jo tās aizņem daudz vietas. Tāpat mēs būsim ļoti pateicīgi, ja no eglītēm pirms izmešanas būs noņemtas svētku rotas. Mūsu pieredze rāda, ka iedzīvotāji Ziemassvētku eglītes mājokļos vēlas redzēt pēc iespējas ilgāk un vēl janvāra beigās un februārī tās atrodamas pie konteineriem, tomēr aicinām paveikt šo darbiņu janvārī," uzsver pilnsabiedrības "Vides pakalpojumi Liepājai" izpilddirektore Ramona Pitena.

Jāatgādina, ka privātmāju iedzīvotāji no svētku eglītes var atbrīvoties arī citos veidos. Piemēram, egles zarus iespējams izmantot gan kā iekuru krāsns kurināšanai, gan arī dažādos dārza darbos. Ja cita pielietojuma nav – egles zarus gluži labi var arī kompostēt vai vasarā sadedzināt Jāņu ugunskurā.

Ja radušies jautājumi par eglīšu izvešanu, aicinām Liepājas iedzīvotājus sazināties ar "Vides pakalpojumu grupu", zvanot pa tālruni 63457777 vai sūtot e-pastu: info@vpgrupa.lv.