ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

“Vides pakalpojumu grupas” klientiem nodrošinās kompostējamo atkritumu izvešanu

16.07.2020

Vides pakalpojumu grupa” (VPG) arī šovasar turpina Liepājas iedzīvotāju iecienīto kompostējamo atkritumu savākšanas akciju jeb Zaļos reisus. 29. jūlijā un 29. augustā atkritumu apsaimniekotāja klienti varēs atbrīvoties no nopļautās zāles, koku lapām un cita kompostējamā materiāla, tos ievietojot īpašos priekšapmaksas maisos un noliekot pie sava atkritumu konteinera. Pēc noteikta grafika maisus savāks gružu vedējs.

“Kompostējamo atkritumu maisā drīkst ievietot dabīgas izcelsmes atkritumus, kas bioloģiski noārdās: nopļauto zāli un kritušās koku lapas, nelielus zarus, augļu un dārzeņu pārpalikumus. Šajos maisos nekādā gadījumā nedrīkst ievietot sadzīves gružus, bīstamos atkritumus, celtniecības atkritumus, kā arī izdedžus un jebkādus citus atkritumus, kas var bojāt maisu un neatbilst bioloģiski noārdāmo atkritumu sastāvam. Maisa ietilpība ir 100 l, gružu svars tajā nedrīkst pārsniegt 20 kg,” skaidro “Vides pakalpojumi Liepājai” izpilddirektore Ramona Pitena.

Viena maisa cena ir EUR 1,75 (ar PVN), un tajā ir iekļauta ar lapām un citiem kompostējamajiem atkritumiem piepildītā maisa aizvešana no klienta mājas. Lai ar zaļajiem atkritumiem piepildītos maisus iekļautu Zaļā reisa maršrutā, izvešana savlaicīgi jāpiesaka atkritumu apsaimniekotāja Klientu apkalpošanas centrā, norādot adresi un izvedamo maisu skaitu. Izvešanas dienā maisi jānovieto pie sava sadzīves atkritumu konteinera. Savākti tiks tikai VPG marķētie dārza atkritumu maisi. Kompostējamais materiāls cita veida maisos netiks pieņemts.

Akcijas laikā iespējams iegādāties tik daudz maisu, cik nepieciešams dārza darbiem, un pieteikt to izvešanu vairākkārt. Jāuzsver, ka šie maisi ir pieejami tikai VPG klientiem. Tiem liepājniekiem, kuri dzīvo otrpus Tirdzniecības kanālam, maisi zaļajiem atkritumiem ir jāiegādājas pie sava pakalpojumu sniedzēja.

Kompostējamo atkritumu maisus ikviens VPG klients var iegādāties uzņēmuma Klientu apkalpošanas centrā Liepājā, Cukura ielā 8/16, darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00. Lai pieteiktu izvešanu, aicinām zvanīt uz uzņēmuma Klientu apkalpošanas centru pa tālruni 63457777 vai rakstīt uz info@vpgrupa.lv, norādot klienta līguma numuru, maisu skaitu, atrašanās vietu, kā arī savu tālruņa numuru.