ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Vides pakalpojumu grupa pilnveidos gružu izvešanas maršrutus

21.09.2017

Ir apritējis turpat gads, kopš darbu Liepājā ir uzsākusi "Vides pakalpojumu grupa". Šajā laikā uzņēmuma klientu loks ir kļuvis ievērojami kuplāks. Rūpīgi izvērtējot gružu izvešanas grafikus, konstatēts, ka pienācis īstais brīdis tos pārskatīt un pilnveidot. 

"Liepājnieki jau ir ievērojuši, ka reizēm pēc gružiem vienā un tajā pašā ielā gružu vedēja auto iebrauc vairākas reizes. Tāpat ir situācijas, kad vienam kaimiņam konteineru izved vienā dienā, bet otram - citā. Tāpēc veicām klientu apkalpošanas grafiku analīzi un secinājām, ka tajos nepieciešams veikt izmaiņas. Sagaidāms, ka vairāk nekā 500 klientiem tiks mainīta gružu izvešanas diena, saglabājot līgumā esošo  gružu izvešanas reižu skaitu" skaidro pilnsabiedrības "Vides pakalpojumi Liepājai" izpilddirektore Ramona Pitena.

Izmaiņas nepieciešamas, lai krietni samazinātu gružu vedēju kustību pa vienu un to pašu ielu, saudzējot ielu segumu, un pēc iespējas mazāk traucējot pilsētas mieru. Līdz ar jauno maršrutu ieviešanu, samazināsies gružu izvedēju ikdienā veicamo kilometru skaits. Tas nozīmē, ka tādējādi tiks samazināts degvielas patēriņš un atgāzu izmešu apjoms apkārtējā vidē.  

Katrs klients par iespējamajām izmaiņām tiks informēts individuāli. Sagaidāms, ka gružu vedēji darbu pēc jaunajiem maršrutiem sāks oktobra sākumā.

Vides pakalpojumu grupa aicina klientus izturēties ar sapratni pret gaidāmajām izmaiņām.  Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mums pa tālruni 6 345 7777 vai e-pastu info@vpgrupa.lv