ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

“Vides pakalpojumu grupa” piedalīsies Uzņēmēju dienās Liepājā

22.03.2019

22. un 23. martā Liepājā norisināsies uzņēmēju biedrības "Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera" (LTRK) organizētās Uzņēmēju dienas Kurzemē. Tās norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā. LTRK norāda, ka Uzņēmēju dienas Kurzemē-2019 tiek veidotas kā biznesa un karjeras iespēju festivāls ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā.

Uzņēmēju dienās piedalīsies arī vides pakalpojumu uzņēmums, pilnsabiedrība "Vides pakalpojumi Liepājai" (VPGrupa), kas nodrošina sadzīves atkritumu apsaimniekošanu daļā Liepājas un apkārtējo novadu. VPGrupa kopā ar citiem Liepājas atkritumu apsaimniekošanas reģionā strādājošiem uzņēmumiem – reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru SIA “Liepājas RAS”, un SIA “Eko Kurzeme” – darbosies vienotā stendā un sniegs informāciju par tādām iedzīvotājiem un uzņēmējiem būtiskām tēmām kā sadzīves atkritumu pakalpojumi, šķirošanas pakalpojumi, šķirošanas nianses, konteineru parks un to drošība u.c.

Vienotā atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu stendā izstādes apmeklētājiem būs iespēja saņemt informāciju, piedalīties izglītojošās aktivitātēs un aptaujā. Aptaujas laikā tiks noskaidrots respondentu viedoklis par atkritumu apsaimniekošanas jautājumiem Liepājas reģionā un pilsētā, kā arī atkritumu šķirošanas paradumiem. Piedaloties aptaujā, izlozes kārtībā tās dalībniekiem būs iespēja iegūt pārsteiguma balvas.