ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Vides pakalpojumu grupa nodrošina visplašākās iespējas noslēgt līgumus par atkritumu apsaimniekošanu

19.10.2016

Līdz 31. oktobrim Liepājas dienvidu daļas, kā arī Rucavas un Vaiņodes novada iedzīvotājiem ir jānoslēdz jauni līgumi par atkritumu apsaimniekošanu ar uzņēmumu apvienību Vides pakalpojumu grupa. Gādājot par iedzīvotāju un uzņēmumu ērtībām, ir paplašinātas iespējas līgumu noslēgšanai, tostarp, oktobra pēdējā nedēļā darbosies mobilais klientu apkalpošanas punkts.

 

Fiziskās personas pa pastu jau drīzumā saņems līguma formu un skaidrojošu informatīvo materiālu. Aizpildītais līgums nosūtāms Vides pakalpojumu grupai pa pastu vai personīgi nododams kādā no klientu apkalpošanas punktiem – Cukura ielā 8/16 (darba laiks: katru darba dienu plkst. 8:30-17:00, otrdienās līdz plkst. 19:00) vai Tukuma ielā 1a, Liepājas namu apsaimniekotāja telpās (ceturtdienās plkst. 11:00-14:00; bet no 1. novembra otrdienās plkst. 16:00-19:00).

Oktobra pēdējā nedēļā noslēgt līgumu varēs arī mobilajā klientu punktā – atbilstoši noformētā busiņā, kurš piestās dažādās vietās Liepājā, kā arī Rucavas un Vaiņodes novados. Iedzīvotāji par mobilā klientu apkalpošanas punkta kustības grafiku tiks informēti ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību. Mobilais klientu apkalpošanas centrs ir izveidots, lai nodrošinātu iespēju iedzīvotājiem saņemt plašāku informāciju par jaunu atkritumu apsaimniekošanas kārtību un dotu iespēju noslēgt līgumu pēc iespējas tuvāk mājām, darba vietai vai ikdienas maršrutam. Akciju organizē Vides pakalpojumu grupa sadarbībā ar Liepājas RAS.

 

Atgādinām, ka fiziskās personas līgumus noslēgt arī šādos veidos:

  1. Autorizējoties ar internetbankas starpniecību interneta vietnē www.vpgrupa.lv. Pagaidām šī iespēja pieejama Swedbank klientiem, bet drīzumā tā būs pieejama Bankas Citadele, Nordea bankas un SEB bankas klientiem;
  2. Izdrukājot interneta vietnē www.vpgrupa.lv pieejamo līguma formu 2 eksemplāros, to aizpildot un nosūtot pa pastu vai atnesot uz kādu no klientu apkalpošanas punktiem;
  3. Līguma formas saņemamas, aizpildāmas un parakstāmas uz vietas kādā no minētajiem klientu apkalpošanas punktiem.

Juridiskās personas līgumus var noslēgt:

  1. Aizpildot interneta vietnē www.vpgrupa.lv pieejamo līguma formu, parakstot to ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz e-pasta adresi info@vpgrupa.lv;
  2. Izdrukājot interneta vietnē www.vpgrupa.lv pieejamo līguma formu 2 eksemplāros, to aizpildot un nosūtot pa pastu vai atnesot uz kādu no klientu apkalpošanas punktiem;
  3. Līguma formas saņemamas, aizpildāmas un parakstāmas uz vietas kādā no klientu apkalpošanas punktiem;
  4. Vides pakalpojumu grupa iespēju robežās veic juridisko personu apzināšanu un uzrunāšanu, sazinoties pa tālrunu vai e-pastu, lai vienotos par līgumu parakstīšanu.

 

Jāatgādina pēc Liepājas novada pašvaldību rīkotā iepirkuma par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu nodrošināšanu Liepājas pilsētā un tuvējos novados, ikvienam atkritumu radītājam – gan fiziskai, gan juridiskajai personai – ir pienākums noslēgt jaunu līgumu par atkritumu apsaimniekošanu. Līgums ir jānoslēdz līdz 31. oktobrim, lai no 1. decembra atkritumi tiktu izvesti saskaņā ar jauno līgumu. Nenoslēdzot līgumu, atkritumi netiks izvesti.

 

Par Vides pakalpojumu grupu:

Vides pakalpojumu grupai ir reģistrēta preču zīme, kuru savā darbībā izmanto pilnsabiedrība Vides pakalpojumi Liepājai, kas reģistrēta komercreģistrā 2016. gada 18. augustā. Tās mērķis ir nodrošināt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Liepājas teritorijā no pilsētas dienvidu robežas līdz Tirdzniecības kanālam un tuvējos novados. Pilnsabiedrībā apvienojušies partneri ar ilggadēju nozares pieredzi.