ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Vides pakalpojumu grupa no 1. decembra strādās daļā Liepājas pilsētas

09.09.2016

Saskaņā ar Liepājas pašvaldības likuma noteiktajā kārtībā veikto iepirkuma procedūru un š.g. 7. septembrī parakstīto līgumu, sadzīves atkritumu apsaimniekošanu daļā Liepājas pilsētas sākot ar 1. decembri nodrošinās pilnsabiedrība “Vides pakalpojumi Liepājai”.

Pilnsabiedrība ar zīmolu VIDES PAKALPOJUMU GRUPA apkalpos iedzīvotājus Liepājas teritorijā no pilsētas dienvidu robežas līdz Tirdzniecības kanālam. Tarifs par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu minētajā teritorijā no šā gada 1. decembra būs 11,89 EUR bez PVN (14,39 EUR ar PVN) par vienu m3. Tas nozīmē, ka pašvaldības iepirkuma procedūras rezultātā iedzīvotājiem būs iespēja saņemt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu par zemāku tarifu nekā līdz šim.

Pilnsabiedrības “Vides pakalpojumi Liepājai” vadošā partnera “Clean R” valdes loceklis Guntars Levics norāda, ka ir gandarīts par iespēju apvienot labāko no līdzšinējās pieredzes, strādājot Rīgā, Daugavpilī un citās Latvijas pilsētās un novados, ar Liepājas partneru ilggadējo pieredzi.

“Tikai apvienojot dažādu pašvaldību un pakalpojuma sniedzēju pieredzi, un sadarbojoties varam nonākt pie iedzīvotājiem ērtākā pakalpojuma. To esam apņēmušies paveikt,” norāda G.Levics.

Darbus atbilstoši ar pašvaldību nule noslēgtajam līgumam, plānots sākt šā gada 1. decembrī.

Septembrī iedzīvotāji saņems visu nepieciešamo informāciju par iespējām pārslēgt līgumus ar jauno atkritumu apsaimniekotāju. Līgumus būs iespējams noslēgt gan klātienē, gan izmantojot internetu. Katrs iedzīvotājs tāpat tiks informēts par konteinera tālāku lietošanu vai nomaiņu nepieciešamības gadījumā, kā arī izvešanas grafiku atbilstoši noslēgtajam līgumam.

Pilnsabiedrībā "Vides pakalpojumi Liepājai" apvienojušies partneri ar ilggadēju nozares pieredzi – SIA "Clean R", SIA “Tranzīts L Waste” un SIA “EKO joma”.