ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

"Vides pakalpojumu grupa" aicina savlaicīgi slēgt sezonas atkritumu apsaimniekošanas līgumus

20.04.2018

Vides pakalpojumu uzņēmums "Vides pakalpojumu grupa" (VPG) aicina vasaras sezonā strādājošo kafejnīcu īpašniekus un uzņēmējus, kas saistīti ar viesu izmitināšanu vasarā Liepājas dienvidu daļā, savlaicīgi pieteikt sezonālo sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu. 

Atgādinām, ka arī ēku, kuras tiek apdzīvotas vai izmantotas komercdarbībai īslaicīgi, īpašniekiem vai iedzīvotājiem ir jāslēdz sezonas līgums par sadzīves atkritumu izvešanu. Sezonas līgums ir jāslēdz par laika periodu, kurā ēka tiek izmantota komercdarbībai, – atkritumi tiks izvesti tikai šajos mēnešos, taču ne retāk kā reizi mēnesī. 

Piemēram, ja īpašums ir apdzīvots vai izmantots piecus mēnešus gadā, tad līgums par atkritumu izvešanu jānoslēdz šim laika periodam un atkritumi tiks izvesti katru mēnesi. Visas sezonas laikā klientiem ir iespēja mainīt atkritumu izvešanas biežumu un pieteikt papildu atkritumu izvešanas reizes. Vasaras kafejnīcām un citiem uzņēmējiem, kuri saistīti ar viesu izmitināšanu vasarā, atkritumi ir jāizved vismaz četras reizes mēnesī.

Lai nodrošinātu savlaicīgu pakalpojuma sniegšanas uzsākšanu un precizētu vēlamo sezonas sākuma  un beigu datumu, kā arī atkritumu izvešanas biežumu, aicinām sazināties ar "Vides pakalpojumu grupu". Savukārt, ja iepriekš noslēgtā sezonas līguma izvešanas nosacījumi nav mainījušies, aicinām pārliecināties par pirmo izvešanas dienu sezonas līguma ietvaros.

Tie uzņēmēji, kuri līgumu līdz šim nav slēguši, aicināti sazināties ar "Vides pakalpojumu grupu", zvanot pa tālruni 63457777 vai sūtot e-pastu uz info@vpgrupa.lv .