ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Vides pakalpojumu grupa aicina jaunos līgumus par atkritumu apsaimniekošanu slēgt elektroniski

17.10.2016

SLĒDZ LĪGUMU ELEKTRONISKI JAU TAGAD -

SPIED ŠEIT!

 

Jau no 1. decembra Liepājas pilsētas dienvidu daļā no robežas līdz Tirdzniecības kanālam, kā arī Rucavas un Vaiņodes novados atkritumu apsaimniekošanu nodrošinās Vides pakalpojumu grupa. Uzņēmums aicina iedzīvotājus un uzņēmumus neatlikt jauno līgumu slēgšanu uz pēdējo brīdi, atgādinot, ka visērtāk to paveikt elektroniski. Spēkā esošie līgumi darbojas līdz 30. novembrim.

Vides pakalpojumu grupa informē, ka visērtāk un ātrāk jauno līgumu ir slēgt elektroniski. Iedzīvotāji to var izdarīt, interneta vietnē www.vpgrupa.lv autorizējoties ar internetbankas starpniecību. No uzņēmuma puses parakstīts līgums tiks nosūtīts uz e-pastu pēc iespējas drīz.

Savukārt juridiskās personas "Vides pakalpojumu grupas" interneta vietnē pieejamo līguma formu aicinātas aizpildīt, parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un nosūtīt uz e-pasta adresi info@vpgrupa.lv.

Gan juridiskās, gan fiziskās personas līguma formu var lejuplādēt, aizpildīt un nosūtīt pa pastu vai personīgi nogādāt Vides pakalpojumu grupas Klientu centrā, Cukura ielā 8/16 (otrdienās no 8:30 – 19:00; pārējās darba dienās – no 8:30 – 17:00).

Pirms līguma slēgšanas iedzīvotāji un uzņēmumi aicināti pārliecināties, vai apkalpojamā adrese ir Vides pakalpojumu grupas iepriekš minētajā apkalpošanas teritorijā. Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti vērsties Klientu centrā, zvanot pa tālruni 6 345 7777 vai sazināties pa e-pastu, rakstot uz info@vpgrupa.lv. Plašāka informācija pieejama arī interneta vietnē www.vpgrupa.lv.