ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Rucavas un Vaiņodes iedzīvotājus aicina savlaicīgi slēgt sezonas atkritumu apsaimniekošanas līgumus

20.04.2018

Vides pakalpojumu uzņēmums "Vides pakalpojumu grupa" (VPG) aicina iedzīvotājus, kuri vasaras sezonā dzīvo vasarnīcās un vasaras mājās Rucavas un Vaiņodes novadā, savlaicīgi pieteikt sezonālo sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu. 

Atgādinām, ka vasarnīcu, vasaras māju vai citu ēku, kuras tiek apdzīvotas īslaicīgi, īpašniekiem vai iedzīvotājiem ir jāslēdz sezonas līgums par sadzīves atkritumu izvešanu. Piemēram, ja īpašums ir apdzīvots piecus mēnešus gadā, tad līgums par atkritumu izvešanu jānoslēdz par šo laika periodu un atkritumi tiks izvesti katru mēnesi. Visas sezonas laikā klientiem ir iespēja mainīt atkritumu izvešanas biežumu un pieteikt papildu atkritumu izvešanas reizes.

Lai nodrošinātu savlaicīgu pakalpojuma uzsākšanu un precizētu vēlamo sezonas sākuma  un beigu datumu, kā arī atkritumu izvešanas biežumu, aicinām sazināties ar "Vides pakalpojumu grupu". Savukārt, ja iepriekš noslēgtā sezonas līguma izvešanas nosacījumi nav mainījušies, aicinām pārliecināties par pirmo izvešanas dienu sezonas līguma ietvaros.

Tie vasarnīcu un vasaras māju iedzīvotāji , kuri līgumu līdz šim nav slēguši, aicināti sazināties ar "Vides pakalpojumu grupu", zvanot pa tālruni 63457777 vai sūtot e-pastu: info@vpgrupa.lv