ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Priekules novada iedzīvotājus aicina noslēgt jaunos atkritumu apsaimniekošanas līgumus

31.10.2018

No 2019. gada 9. janvāra atkritumu apsaimniekošanu Priekules novadā nodrošinās pilnsabiedrība "Vides pakalpojumi Liepājai", kas Liepājas reģionā strādā ar zīmolu "Vides pakalpojumu grupa". Jāatgādina, ka esošie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu ir spēkā līdz nākamā gada 8. janvārim. Lai pakalpojuma sniegšana netiktu pārtraukta, jaunais līgums par atkritumu apsaimniekošanu ir jānoslēdz vēl šogad. "Vides pakalpojumu grupa" aicina novada iedzīvotājus un uzņēmumus neatlikt jauno līgumu slēgšanu uz pēdējo brīdi.

Konteineri nebūs jāmaina

Priekules novada iedzīvotāju ērtībai ir panākta vienošanās par pašlaik strādājošo atkritumu apsaimniekotāju "Pilsētvides serviss" par klientu konteineru atpirkšanu. Tas nozīmē, ka šobrīd lietotais konteiners paliks iedzīvotāju bezmaksas lietošanā. Jaunais konteinera īpašnieks – "Vides pakalpojumi Liepājai" uz konteinera atrašanās vietas adresi pa pastu nosūtīs jaunā līguma formu, kuru konteinera lietotājs ir aicināts aizpildīt, parakstīt un nogādāt "Vides pakalpojumu grupai":

Līgumu klātienē var slēgt no 1. novembra

Līgumu no 1. novembra klātienē varēs noslēgt pie Priekules namu apsaimniekotāja SIA "Priekules nami", Priekulē, Ķieģeļu ielā 2a. Tur ikviens varēs saņemt jaunā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līguma formu, aizpildīt to, parakstīt un nodot parakstīšanai "Vides pakalpojumu grupai". Parakstītais līguma eksemplārs  iedzīvotājiem tiks nosūtīts pa pastu.

Visērtāk - elektroniski

Visērtāk un ātrāk jauno līgumu ir slēgt elektroniski. Iedzīvotāji to no 1. novembra varēs paveikt interneta vietnē www.vpgrupa.lv, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. No uzņēmuma puses parakstīts līgums tiks nosūtīts uz e-pastu pēc iespējas drīz. Savukārt juridiskās personas "Vides pakalpojumu grupas" interneta vietnē pieejamo līguma formu aicinātas aizpildīt, parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un nosūtīt uz e-pasta adresi info@vpgrupa.lv. Tāpat līguma formu iespējams lejuplādēt, aizpildīt un nosūtīt pa pastu vai personīgi nogādāt Vides pakalpojumu grupas Klientu centrā Liepājā, Cukura ielā 8/16 (otrdienās no 8:30 – 18:00; pārējās darba dienās – no 8:30 – 17:00) vai jebkurā no iepriekšminētajām vietām.

Jautājumu gadījumā Priekules novada iedzīvotāji aicināti vērsties Klientu centrā, zvanot pa tālruni 63457777 vai sazināties pa e-pastu, rakstot uz info@vpgrupa.lv.