ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Pēc svētkiem "Vides pakalpojumu grupa" Liepājā nodrošinās eglīšu izvešanu bez maksas

30.12.2020

Arī šogad pēc Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanas svinībām "Vides pakalpojumu grupa" nodrošinās saviem klientiem Liepājā, svētku eglīšu izvešanu bez maksas.

Lai arī lielākoties iedzīvotāji no svētku zaļās rotas steidz atbrīvoties janvāra sākumā, netrūkst situāciju, kad eglīte savu “darbu” izdarījusi vēl pirms gadu mijas. Atkritumu apsaimniekotājs aicina ikvienu liepājnieku neizmest savu svētku eglīti atkritumu konteinerā, bet gan novietot to līdzās konteineram vai konteineru novietnei, iepriekš atbrīvojot kociņu no svētku rotājumiem. Savukārt, ja vēl bez svētku rotājumiem eglīte ir ievietota plastmasas podā, tā no poda noteikti jāizņem. Taču, ja eglīte ir krietni lielākos izmēros virs 2,50 metriem, aicinām to iepriekš sadalīt mazākās daļās.

Privātmāju iedzīvotāji no svētku eglītes var atbrīvoties arī citos veidos. Piemēram, egles zarus iespējams izmantot gan kā iekuru krāsns kurināšanai, gan arī dažādos dārza darbos. Ja cita pielietojuma nav – egles zarus gluži labi var arī kompostēt vai vasarā sadedzināt Jāņu ugunskurā.

"Vides pakalpojumu grupa" nodrošinās eglīšu savākšanu tuvākajā atkritumu izvešanas dienā saskaņā ar grafiku, tāpēc atsevišķi eglīšu izvešana nav jāpiesaka. Tāpat Liepājas iedzīvotāji eglītes pēc svētkiem var nogādāt uz tuvāko atkritumu šķirošanas laukumu – “Vides pakalpojumu grupas” apsaimniekoto laukumu Kapsēdes ielā 3F vai “Eko Kurzemes” pārziņā esošo laukumu Ezermalas ielā 11, kur tās tiek pieņemtas bez maksas.

Ja Liepājas iedzīvotājiem ir radušies jautājumi par eglīšu izvešanu, aicinām sazināties ar "Vides pakalpojumu grupu", zvanot pa tālruni 63457777 vai sūtot e-pastu: info@vpgrupa.lv .

Pateicībā par sapratni un priecīgus svētkus vēlot, 
Vides pakalpojumu grupa