ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

​Liepājā norisināsies atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēgšanas nedēļa

27.10.2016

No 31. oktobra līdz 6. novembrim Liepājā norisināsies atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēgšanas nedēļa. Uzņēmumu apvienība Vides pakalpojumu grupa iedzīvotājiem un uzņēmumiem nodrošinās plašas līgumu noslēgšanas iespējas. Tostarp, darbosies mobilais klientu apkalpošanas punkts.

Mobilais klientu punkts ir atbilstoši noformēts busiņš, kurš piestās dažādās vietās Liepājā. Tā mērķis ir nodrošināt iespēju iedzīvotājiem saņemt plašāku informāciju par jaunu atkritumu apsaimniekošanas kārtību un sniegt iespēju noslēgt līgumu pēc iespējas tuvāk mājām, darba vietai vai ikdienas maršrutam.

 

Mobilais klientu punkts Liepājā darbosies vairākās vietās:

2.novembrī:

15:00 – 16:30, Lauku sētā pilsētā (Skuju ielā 5/7);

17:30 – 19:00, pie Olimpiskā centra (Brīvības ielā 39).

4.novembrī;

15:00 – 17:00, Pētertirgū (Kuršu ielā 7/9).

5.novembrī

10:00 – 12:00, Pētertirgū (Kuršu ielā 7/9);

14:00 – 17:00, pie Olimpiskā centra (Brīvības ielā 39).

 

Fiziskās personas pa pastu jau drīzumā saņems līguma formu un skaidrojošu informatīvo materiālu. Aizpildītais līgums nosūtāms Vides pakalpojumu grupai pa pastu vai personīgi nododams kādā no klientu apkalpošanas punktiem – Cukura ielā 8/16 (darba laiks: katru darba dienu plkst. 8:30-17:00, otrdienās līdz plkst. 19:00) vai Tukuma ielā 1a, Liepājas namu apsaimniekotāja telpās (ceturtdienās plkst. 11:00-14:00; bet no 1. novembra otrdienās plkst. 16:00-19:00).

 

Atgādinām, ka fiziskās personas līgumus noslēgt arī šādos veidos:

  1. Autorizējoties ar internetbankas starpniecību interneta vietnē www.vpgrupa.lv. Pagaidām šī iespēja pieejama Swedbank klientiem, bet drīzumā tā būs pieejama Bankas Citadele, Nordea bankas un SEB bankas klientiem;
  2. Izdrukājot interneta vietnē www.vpgrupa.lv pieejamo līguma formu 2 eksemplāros, to aizpildot un nosūtot pa pastu vai atnesot uz kādu no klientu apkalpošanas punktiem.
  3. Līguma formas saņemamas, aizpildāmas un parakstāmas uz vietas kādā no minētajiem klientu apkalpošanas punktiem.

 

Juridiskās personas līgumus var noslēgt:

  1. Aizpildot interneta vietnē www.vpgrupa.lv pieejamo līguma formu, parakstot to ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz e-pasta adresi info@vpgrupa.lv;
  2. Izdrukājot interneta vietnē www.vpgrupa.lv pieejamo līguma formu 2 eksemplāros, to aizpildot un nosūtot pa pastu vai atnesot uz kādu no klientu apkalpošanas punktiem;
  3. Līguma formas saņemamas, aizpildāmas un parakstāmas uz vietas kādā no klientu apkalpošanas punktiem;
  4. Vides pakalpojumu grupa iespēju robežās veic juridisko personu apzināšanu un uzrunāšanu, sazinoties pa tālrunu vai e-pastu, lai vienotos par līgumu parakstīšanu.

Jāatgādina, ka pēc Liepājas novada pašvaldību rīkotā iepirkuma par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu nodrošināšanu Liepājas pilsētā un tuvējos novados, ikvienam atkritumu radītājam – gan fiziskai, gan juridiskajai personai – ir pienākums noslēgt jaunu līgumu par atkritumu apsaimniekošanu. Līgums ir jānoslēdz līdz 31. oktobrim, lai no 1. decembra tiktu izvesti atkritumu saskaņā ar jauno līgumu. Nenoslēdzot līgumu, atkritumi netiks izvesti.