ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Eglīšu izvešana "Vides pakalpojumu grupas" klientiem Liepājā – bez maksas

30.12.2019

Arī šoziem pēc Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanas svinībām "Vides pakalpojumu grupa" ir atradusi iespēju no saviem klientiem Liepājas Dienvidu daļā izvest svētku eglītes bez maksas.

Atkritumu apsaimniekotājs aicina ikvienu liepājnieku neizmest savu svētku eglīti atkritumu konteinerā, bet gan novietot to līdzās konteineram vai konteineru novietnei, iepriekš atbrīvojot kociņu no svētku rotājumiem. "Vides pakalpojumu grupa" nodrošinās eglīšu savākšanu tuvākajā atkritumu izvešanas dienā saskaņā ar grafiku, tāpēc izvešana nav atsevišķi jāpiesaka. Tāpat Liepājas iedzīvotāji eglītes pēc svētkiem var nogādāt uz tuvāko atkritumu šķirošanas laukumu – “Vides pakalpojumu grupas” apsaimniekoto laukumu Kapsēdes ielā 3F vai “Eko Kurzemes” pārziņā esošo laukumu Ezermalas ielā 11, kur tās tiek pieņemtas bez maksas. Privātmāju iedzīvotāji no svētku eglītes var atbrīvoties arī citos veidos. Piemēram, egles zarus iespējams izmantot gan kā iekuru krāsns kurināšanai, gan arī dažādos dārza darbos. Ja cita pielietojuma nav – egles zarus gluži labi var arī kompostēt vai vasarā sadedzināt Jāņu ugunskurā.

“Pēdējā laikā daudz tiek runāts par atbildīgu attieksmi pret vidi, un svētku svinēšana ir pārbaudījums tam, cik ilgtspējīgi pret dabas resursiem izturamies patiesībā. Priecājamies, ka Liepājas iedzīvotāji pēdējo gadu laikā ir kļuvuši par aktīviem atkritumu šķirotājiem, taču tagad pienācis brīdis izturēties pret vidi vēl atbildīgāk. Videi draudzīgs un otrreiz pārstrādājams dāvanu iepakojums, saprātīgi iepirkšanās paradumi un alternatīvas mežā cirstām eglītēm, piemēram, eglītes podiņos, ir veidi, kā mēs varam parūpēties par vidi arī svētkos,” uzsver pilnsabiedrības "Vides pakalpojumi Liepājai" izpilddirektore Ramona Pitena.

Ja Liepājas iedzīvotājiem ir radušies jautājumi par eglīšu izvešanu, aicinām sazināties ar "Vides pakalpojumu grupu", zvanot pa tālruni 63457777 vai sūtot e-pastu: info@vpgrupa.lv .

Par “Vides pakalpojumu grupu”

Ar "Vides pakalpojumu grupas" zīmolu Liepājā strādā pilnsabiedrība "Vides pakalpojumi Liepājai". Tās vadošais partneris ir Latvijā lielākais vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" – lielākais darba devējs atkritumu apsaimniekošanas nozarē. Liepājā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 20 Liepājas reģiona iedzīvotāju.