ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Darba laiks svētkos

08.04.2020

Lieldienu laikā būs izmaiņas Vides pakalpojumu grupas zvanu centra darba laikā, savukārt atkritumu izvešanu veiksim pēc plānotā grafika, nepieciešamās izmaiņas aicinām pieteikt savlaicīgi.

Atkritumu savākšana svētku laikā (no 10. aprīļa līdz 13. aprīlim) notiks pēc ierastā grafika, taču klientus aicinām nepieciešamās izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā (tajā skaitā papildu izvešanu) pieteikt savlaicīgi.

Vides pakalpojumu grupas darba laiks svētkos:  

9. aprīlī

Zvanu centra darba laiks pa tālruni 63457777 un elektroniski info@vpgrupa.lv  no plkst. 8:00 – 16:00. Atkritumu izvešana notiks pēc līgumā noteiktā grafika, līgumā atrunātajā dienā.

Izmaiņas un papildu izvešanas uz periodu no 10. aprīļa līdz 14. aprīlim iespējams pieteikt līdz 09.04.2020 plkst. 14:00.

Atgādinām, ka ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Vides pakalpojumu grupa no šā gada 16. marta uz nenoteiktu laiku pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē – Liepājā, Cukura ielā 8/16 un Tukuma ielā 1a, kā arī pie klientu apkalpošanas speciālistiem Priekulē, Rucavā un Vaiņodē.

10. aprīlī un 13. aprīlī 

Zvanu centrs būs slēgts. 

Atkritumu izvešana notiks pēc līgumā noteiktā grafika, līgumā atrunātajā dienā. 

*Lūdzam ņemt vērā, ka pieteikumus, kas tiks saņemti pēc iepriekš norādītā laika, varēsim apstrādāt un apkalpot tikai nākamajā darba dienā.

Lai pavasarīgi saulainas un priecīgas Lieldienas!