ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Aicina savlaicīgi slēgt sezonas atkritumu apsaimniekošanas līgumus

22.03.2019

Vides pakalpojumu uzņēmums "Vides pakalpojumu grupa" (VPG) aicina iedzīvotājus, kuri vasaras sezonā dzīvo vasarnīcās un vasaras mājās Liepājas dienvidu daļā, Vaiņodes, Rucavas un Priekules novadā, savlaicīgi pieteikt sezonālo sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu.

Atgādinām, ka vasarnīcu, vasaras māju vai citu ēku, kuras tiek apdzīvotas īslaicīgi, īpašniekiem vai iedzīvotājiem ir jāslēdz sezonas līgums par sadzīves atkritumu izvešanu. Sezonas līgums ir jāslēdz par laika periodu, kurā vasarnīca tiek apdzīvota, – atkritumi tiks izvesti tikai šajos mēnešos, taču ne retāk kā 1 reizi mēnesī. Piemēram, ja īpašums ir apdzīvots piecus mēnešus gadā, tad līgums par atkritumu izvešanu jānoslēdz par šo laika periodu un atkritumi tiks izvesti katru mēnesi. Visas sezonas laikā klientiem ir iespēja mainīt atkritumu izvešanas biežumu un pieteikt papildu atkritumu izvešanas reizes.

Lai nodrošinātu savlaicīgu pakalpojuma uzsākšanu un precizētu vēlamo sezonas sākuma datumu, beigu datumu, kā arī izvešanas biežumu, aicinām sazināties ar "Vides pakalpojumu grupu". Savukārt, ja iepriekš noslēgtā sezonas līguma izvešanas nosacījumi nav mainījušies, aicinām pārliecināties par pirmo izvešanas dienu sezonas līguma ietvaros.

Papildinformācija pilsētu un novadu sezonālajiem iedzīvotājiem