ATPAKAĻ UZ ARHĪVU

Aicina Rucavas novada iedzīvotājus slēgt jaunos atkritumu apsaimniekošanas līgumus

17.10.2016

No 1. decembra atkritumu apsaimniekošanu Rucavas novadā nodrošinās Vides pakalpojumu grupa. Jāatgādina, ka esošie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu ir spēkā līdz šā gada 30. novembrim un, lai pakalpojuma sniegšana netiktu pārtraukta, jaunais līgums par atkritumu apsaimniekošanu ir jānoslēdz oktobrī.

26. oktobrī plkst. 11.00–14.00 “Pagastmājā”, Rucavā, Rucavas pag., Rucavas nov. kultūras nama zālē iedzīvotāji varēs tikties ar Vides pakalpojumu grupas pārstāvi, saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem un noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

 

Līgumu var slēgt arī internetā

"Vides pakalpojumu grupa" aicina novada iedzīvotājus un uzņēmumus neatlikt jauno līgumu slēgšanu uz pēdējo brīdi. Visērtāk un ātrāk jauno līgumu ir slēgt elektroniski. Iedzīvotāji to var izdarīt, interneta vietnē www.vpgrupa.lv, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. No uzņēmuma puses parakstīts līgums tiks nosūtīts uz e-pastu pēc iespējas drīz.

Savukārt juridiskās personas Vides pakalpojumu grupas interneta vietnē pieejamo līguma formu aicinātas aizpildīt, parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un nosūtīt uz e-pasta adresi info@vpgrupa.lv. Tāpat līguma formu iespējams lejuplādēt, aizpildīt un nosūtīt pa pastu vai personīgi nogādāt Vides pakalpojumu grupas Klientu centrā Liepājā, Cukura ielā 8/16 (otrdienās no 8:30 – 19:00; pārējās darba dienās – no 8:30 – 17:00).

 

Līgumu klātienē var slēgt jau šobrīd

Tie iedzīvotāji, kas vēlas slēgt līgumu klātienē, aicināti uz Rucavas valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru (Rucavā, “Pagastmājā”, 10. kabinetā). Tur var saņemt jaunā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līguma formu, aizpildīt to, parakstīt un nodot parakstīšanai Vides pakalpojumu grupai. Parakstītais līguma eksemplārs iedzīvotājiem tiks nosūtīts pa pastu.

Jautājumu gadījumā Rucavas novada iedzīvotāji aicināti vērsties Klientu centrā, zvanot pa tālruni 6 345 7777 vai sazināties pa e-pastu, rakstot uz info@vpgrupa.lv. Plašāka informācija pieejama arī interneta vietnē www.vpgrupa.lv.